LAColl 2018 у Парижі (Франція)

З 9 до 11 листопада 2018 року в Парижі (Франція) з благословення Високопреосвященного Владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського та підтримки Преосвященного Владики Бориса, Єпископа Паризького, відбулася конференція «LAColl» (Lviv Archeparchy Colloquium) Львівської Архиєпархії УГКЦ для студентів та аспірантів, які навчаються за кордоном. Тема заходу: «Моє навчання у світлі апостольської конституції «Veritatis Gaudium».

Під час «LAColl» у Парижі було організовано скайп-конференцію, яка об’єднала багатьох студентів та аспірантів з інших країн Європи, а зокрема з Паризького католицького інституту (Франція), Папського салезіянського університету (Італія), Папської академії «Альфонсіана» (Італія), Папського латеранського університету (Італія), Папського богословського інституту Йоана Павла ІІ наук про подружжя та сім’ю (Італія), Папського інституту патристики «Августиніанум» (Італія), Папського інституту духовності «Терезіанум» (Італія), Інсбруцького університету (Австрія), Папського богословського факультету Падерборна (Німеччина), Католицького університету Айхштетт-Інґольштадт (Німеччина).

Учасники конференції побували на екскурсії Парижем, відвідали Версальський палац, а також місто Шартр, зокрема Шартрський катедральний собор Діви Марії. У Шартрі в кафе «Le Café du Général» відбулося підбиття підсумків конференції та обговорення подальших можливостей підтримання контактів та проведення зустрічей. Завершилася конференція у Венсенні в неділю після Божественної Літургії.

Ця конференція є третьою за числом (після конференцій у Римі та Мадриді), яку було організовано референтом Львівської Архиєпархії УГКЦ у справах навчання за кордоном о. Ігорем Трілем та о. Ігорем Ранцею, докторантом Паризького католицького інституту.
 

Tags